Колківська ОТГ
Волинська область, Луцький район

Новини

Дата: від до Скинути

Звіт  про  проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальних  послуг у відділені соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Колківської селищної ради

Звіт про проведення моніторингу та внутрішньої оцінки якості соціальних послуг у відділені соціальної допомоги вдома Центру надання соціальних послуг Колківської селищної ради

На виконання Постанови КМУ від 01.06.2020 № 449 «Про затвердження Порядку проведення моніторингу надання та оцінки якості соціальних послуг», відповідно  до Методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг, затверджених наказом Міністерства соціальної політики України від 27.12.2013 № 904 «Про затвердження методичних рекомендацій з проведення моніторингу та оцінки якості соціальних послуг» Центром надання соціальних послуг Колківської селищної  ради проведено моніторинг та  внутрішню оцінку якості соціальних послуг, які надаються відділенням соціальної допомоги вдома. Внутрішня оцінка якості проводилась згідно  плану заходів  до 17.06.2024р.

10:16 17.06.2024

Можливості для підприємців-початківців

Можливості для підприємців-початківців

📢Триває прийом заявок на проєкт «Just Transition through Entrepreneurship» для підприємців-початківців     ✅ Географія проєкту – Львівська та Волинська області.   ✅ Тривалість програми: з 01.07.2024 по 01.11.2024   💰 Бюджет: до 2 тис. євро   🗓️ Заявки приймають до 30 червня.   ✒️ Проєкт «Just Transition through Entrepreneurship» від Enpact спрямований підтримати відновлення та структурні зміни у вугільних регіонах України під час економічних викликів та руйнувань, спричинених війною, шляхом надання комплексної допомоги підприємцям.   Напрям «Ідеї» проєкту має на меті підтримати підприємців-початківців у розвитку їхніх бізнес-ідей протягом трьох місяців тренінгів, нетворкінгу, навчання та доступу до бюджету на покращення ідеї.     Більше подробиць – за посиланням (https://enpact.org/just-transition-ideas-track-ukr/).

09:48 17.06.2024

Як прописати дитину без згоди батька або матері

Як прописати дитину без згоди батька або матері

Реєстрація місця проживання дитини потребує згоди обох батьків. Втім буває так, що через погані стосунки, зокрема після розлучення, один з батьків не дає потрібну згоду. Такі дії порушують права та потреби дитини.

15:07 12.06.2024

До уваги!

До уваги!

"Алгоритм прийому військовослужбовців із числа СЗЧ, які не бажають повертатися до своїх військових частин, але готові проходити військову службу у інших військових частинах"

11:49 12.06.2024

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії "Грузар"

Соціальна допомога для ветеранів та переселенців від транспортної компанії "Грузар"

У березні 2024 року Український компанія Грузар розпочинає реалізацію програми допомоги найуразливішим сім’ям ВПО та сім'ям учасників бойових дій, які постраждали від російської агресії.

14:58 11.06.2024

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь