A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Колківська громада
Волинська область, Маневицький район

Працівники апарату Колківської селищної ради

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Дні прийому

1

Палінкевич Олександр Олексійович

голова селищної ради

понеділок,четвер

з 8.00 до 13.00

2

Лотвін Ганна Овксентіївна

секретар селищної ради

понеділок, четвер

з 8.00 до 13.00

3

Бобік Тетяна Вячеславівна

заступник голови з питань діяльності виконавчих органів (гуманітарний відділ)

вівторок

з 8.00 до 13.00

4

Лобода Михайло Володимирович

заступник голови з питань діяльності виконавчих органів

середа

з 8.00 до 13.00

5

Величко Євгенія Данилівна

керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

 

6

Мартинюк Любов Григорівна

інспектор з кадрової роботи

 

7

Любежаніна Людмила Володимирівна

секретар керівника

 

8

Сидорук Тетяна Іванівна

діловод селищної ради

 

9

Пархомова Олена Сергіївна

спеціаліст І категорії-землевпорядник

 

10

Лавришик Наталія Володимирівна

головний-спеціаліст-економіст

 

11

Новак Сергій Миколайович

головний спеціаліст

військово-облікової справи

 

12

Зінчук Тетяна Миколаївна

провідний спеціаліст економічного розвитку,

менеджер проектів

 

13

Михальчук Наталія Юріївна

спеціаліст І категорії юрисконсульт

 

14

Єфімова Людмила Анатоліївна

головний бухгалтер

 

15

Лихач Наталія Юріївна

головний спеціаліст з бухгалтерського обліку

 

16

Бойко Володимир Сергійович

в.о.старости

Годомичівського старостинського округу №2

 

17

Мандзюк Тамара Василівна

в.о.старости

Боровичівського старостинського округу №1

 

18

Махновець Ольга Миколаївна

в.о.старости

Четвертянського старостинського округу №5

 

19

Регешук Віктор Олексійович

в.о.старости

Старосільського старостинського округу №4

 

20

Кушнірчук Анатолій Васильович

в.о.старости

Рудникиківського старостинського округу №3

 

21

Ващук Тетяна Анатоліївна

спеціаліст-землевпорядник с.Годомичі

 

22

Биковець Лілія Володимирівна

спеціаліст-землевпорядник с.Старосілля

 

23

Аршулік Наталія Іванівна

спеціаліст-землевпорядник с.Четвертня

 

24

Козак Тамара

Петрівна

спеціаліст-землевпорядник с.Боровичі

 

25

Хілько Світлана Архипівна

бухгалтер

 

26

Гапончук Тетяна Сергіївна

бухгалтер

 

27

Шавук Оксана Вікторівна

бухгалтер

 

28

Волощук Тамара Григорівна

бухгалтер

 

35

Гаврилюк Марія Володимирівна

бухгалтер

 

30

Садовий Микола Пилипович

завгосп

 

31

Регешук Леся Сергіївна

прибиральник службових приміщень с.Старосілля

 

32

Гезун Людмила Іванівна

прибиральник службових приміщень с.Рудники

 

33

Шидловська Ніна Петрівна

прибиральник службових приміщень с.Боровичі

 

34

Михальчук Людмила Миколаївна

прибиральник службових приміщень с.Четвертня

 

35

Зінчук Наталія Володимирівна

спеціаліст гуманітарного відділу  

36

Гапончук Ольга Сергіївна

прибиральниця службових приміщень

 

 

gromada.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь