A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Колківська ОТГ
Волинська область, Луцький район

Працівники апарату Колківської селищної ради

п/п

Прізвище, ім'я, по батькові

Посада

Дні прийому

1

Палінкевич Олександр Олексійович

голова селищної ради

понеділок,четвер

з 8.00 до 13.00

2

Рейкіна Наталія Олександрівна

секретар селищної ради

понеділок, четвер

з 8.00 до 13.00

3

Горайчук Оксана Леонідівна

 

заступник голови з питань діяльності виконавчих органів (гуманітарний відділ)

вівторок

з 8.00 до 13.00

4

Лобода Михайло Володимирович

заступник голови з питань діяльності виконавчих органів

середа

з 8.00 до 13.00

5

Лотвін Ганна Овксентіївна

керуючий справами виконавчого комітету селищної ради

 

6

Мережа Валентина Олексіївна

інспектор з кадрової роботи

 

7

Любежаніна Людмила Володимирівна

секретар керівника

 

8

Сидорук Тетяна Іванівна

діловод селищної ради

 

9

Пархомова Олена Сергіївна

спеціаліст І категорії-землевпорядник

 

10

Лавришик Наталія Володимирівна

головний-спеціаліст-економіст

 

11

Новак Сергій Миколайович

головний спеціаліст

військово-облікової справи

 

12

Михальчук Наталія Юріївна

спеціаліст І категорії юрисконсульт

 

13

Єфімова Людмила Анатоліївна

головний бухгалтер

 

14

Лихач Наталія Юріївна

головний спеціаліст з бухгалтерського обліку

 

15

Мартинюк Любов Григорівна

староста

Годомичівського старостинського округу №2

 

16

Мандзюк Тамара Василівна

староста

Боровичівського старостинського округу №1

 

17

Романюк Ірина Миколаївна

староста

Четвертянського старостинського округу №5

 

18

Регешук Віктор Олексійович

староста

Старосільського старостинського округу №4

 

19

Величко Євгенія Данилівна

староста

Рудниківського старостинського округу №3

 

20

Новак Леонід Олексійович

начальник відділу освіти

 

21

Бугайчук Володимир Святославович

гол.спеціаліст відділу освіти

 

22

Столяр Сергій Євгенович

спеціаліс І категорії - інспектор праці

 

23

Козак Тамара

Петрівна

спеціаліст-землевпорядник с.Боровичі

 

24

Биковець Лілія Володимирівна

спеціаліст-землевпорядник с.Старосілля

 

25

Гапончук Тетяна Сергіївна

бухгалтер

 

26

Ващук Тетяна Анатоліївна

спеціаліст-землевпорядник с.Годомичі

 

27

Назарчук Валентина Миколаївна

спеціаліст-землевпорядник с.Рудники

 

28

Аршулік Наталія Іванівна

спеціаліст-землевпорядник с.Четвертня

 

29

Садовий Микола Пилипович

завгосп

 

30

Регешук Леся Сергіївна

прибиральник службових приміщень с.Старосілля

 

31

Гезун Людмила Іванівна

прибиральник службових приміщень с.Рудники

 

32

Шидловська Ніна Петрівна

прибиральник службових приміщень с.Боровичі

 

33

Михальчук Людмила Миколаївна

прибиральник службових приміщень с.Четвертня

 

34

Кінах Марія Миколаївна

прибиральник службових приміщень с.Годомичі  

35

Гапончук Ольга Сергіївна

прибиральниця службових приміщень селищної ради

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь