A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Колківська ОТГ
Волинська область, Луцький район

Медогляд під час карантину: проходити чи ні?

Дата: 26.11.2020 14:36
Кількість переглядів: 175

Уряд дозволив не проходити обов’язкові медичні огляди на період карантину. Не проходити попередній під час прийняття на роботу та періодичний медогляд у цей період мають право працівники:

зайняті на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі;

робота яких пов’язана із забезпеченням безпеки руху та обслуговуванням залізничного транспорту;

підприємств міжгалузевого промислового залізничного транспорту;

окремих професій, виробництв та організацій, діяльність яких пов’язана з обслуговуванням населення, визначених Переліком професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним медичним оглядам, затвердженим постановою КМУ від 23.05.2001 № 559.

+ Підстава — підпункт 3 пункту 5 постанови КМУ «Про встановлення карантину з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» від 20.05.2020 № 392.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь