Колківська ОТГ
Волинська область, Луцький район

Рішення сесії про затвердження Стратегічного плану розвитку Колківської громади на період до 2023 року

Дата: 23.12.2019 10:03
Кількість переглядів: 734

http://zakon.rada.gov.ua/images/gerb.gif

 

КОЛКІВСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

МАНЕВИЦЬКОГО РАЙОНУ ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СЬОМЕ СКЛИКАННЯ

 

РІШЕННЯ

 

20грудня  2019 року                     cмтКолки                                   № 38-22/5

 

Про затвердження Стратегічного

плану розвитку Колківської громади

на період до 2023 року

 

  Розглянувшипроєкт Стратегічного плану розвиткуКолківської громади на період до 2023 року, розроблений  Робочою групою з розробки Стратегії,з метою забезпечення сталого економічного та соціального розвитку Колківської селищної  об’єднаної територіальної громади, відповідно до  Стратегії сталого розвитку «Україна - 2020», схваленої Указом Президента України від  12 січня 2015 року №5/2015, Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про стимулювання розвитку регіонів», Закону України «Про засади державної регіональної політики», Постанови Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385 «Про затвердження Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року»,  Наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України  від 31 березня 2016 року N 79 «Про затвердження Методики розроблення, проведення моніторингу та оцінки результативності реалізації регіональних стратегій розвитку та планів заходів з їх реалізації», з урахуванням Стратегії розвитку Волинської області на період до 2020 року від 20.03.2015 року №34/7  «Про Стратегію розвитку Волинської області на період до 2020 року»,  селищна рада

 

в и р і ш и л а

1.ЗатвердитиСтратегічний план розвиткуКолківської громади на період до 2023 року(додається).

2.Відділам, структурним підрозділам  Колківської селищної ради, комунальним підприємствам, установам та організаціям усіх форм власності, громадським організаціям громади  враховувати основні положення Стратегії при розробці бюджету та інших програмних документів.

3. Доручити виконавчому комітету Колківської селищної ради на черговому засіданні:

3.1. Утворити Комітет з управління впровадження Стратегічного плану розвитку Колківської громади на період до 2023 року.

3.2. Розробити положення про Комітет з управління впровадження Стратегічного плану розвитку Колківської громади на період до 2023 року.

4.Провідному спеціалісту економічного розвитку, менеджеру проектів Колківської селищної ради Зінчук Т.М. забезпечити  оприлюднення Стратегічного плану розвитку Колківської громади на період до 2023 року на офіційному сайті громади, на офіційній сторінці у Фейсбук та у ЗМІ.

5. Контроль за виконанням цього рішенням залишаю за собою.

 

 

Селищний голова                              О.О.Палінкевич

Зінчук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь