A A A K K K
для людей із порушенням зору
Колківська ОТГ
Волинська область, Луцький район

Фізичним особам-підприємцям виплачуватиметься допомога на дітей віком до 10-ти років

Дата: 05.05.2020 08:22
Кількість переглядів: 653

Фото без описуДо уваги фізичних осіб-підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до І і ІІ групи платників єдиного податку, та на вихованні яких є діти віком до 10 років!!!

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 22 квітня 2020 року за № 329 «Деякі питання соціальної підтримки сімей з дітьми», фізичні особи-підприємці, які належать до першої та другої групи платників єдиного податку, мають право на отримання соціальної підтримки від держави на кожну дитину до 10-річного віку у розмірі прожиткового мінімуму.

Довідково: розмір прожиткового мінімуму для дітей віком до 6 років становить 1 779, 00 гривень; для дітей віком від 6 до 10 років – 2 218,00 гривень.
До прикладу: На вихованні у сім’ї є діти 5–ти та 9-ти років. Тато є підприємцем, належать до першої групи платників єдиного податку, ним сплачено єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування за усі місяці 2019 року або протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації фізичної особи — підприємця. У разі звернення за допомогою родина отримає 3 997,00 гривень.
Виплату допомоги запроваджено на період карантину та на один місяць після дати його скасування.
Допомога на дітей призначається з місяця звернення і виплачується через банківські установи.
Допомога не призначається на дітей, на яких виплачується компенсація послуги “муніципальна няня”.
Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає органу соціального захисту населення заяву за відповідною формою у паперовій або електронній формі та документи/відомості у паперовій або електронній формі.
Зокрема, у паперовій формі заявник подає такі документи:
копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
копію рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).
В електронній формі необхідно подати:
фотокопії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років або відомості про свідоцтва про народження дітей (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я та по батькові дитини, прізвище, ім’я та по батькові батьків);
фотокопію довідки з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
фотокопію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
- фотокопію рішення про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).
Відомості в електронному вигляді без надання фотокопій документів надаються через інформаційні системи Мінсоцполітики або інтегровані з ними інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування .
При цьому, на заяву та документи, що подаються в електронній формі, накладається кваліфікований електронний підпис заявника. Відомості про прізвище, ім’я та по батькові заявника, його реєстраційний номер платника податків та реквізити документів, що посвідчують особу, отримуються з кваліфікованого сертифіката електронного підпису.
У разі утворення об’єднаної територіальної громади заява з необхідними документами для призначення допомоги на дітей приймається уповноваженими особами об’єднаної територіальної громади.

Форма заяви та адреси органів соціального захисту населення додаються (за покликом https://voladm.gov.ua/article/do-uvagi-fizichnih-osib-pidpriyemciv-yaki-obrali-sproschenu-sistemu-opodatkuvannya-ta-nalezhat-do-i-i-ii-grupi-platnikiv-yedinogo-podatku-ta-na-vihovanni-yakih-ye-diti-vikom-do-10-rokiv/).


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь