Волинська область, Луцький район

Районний фестиваль з фізичної культури і спорту 2018.

Дата: 10.09.2018 12:55
Кількість переглядів: 1109

Фото без опису        09 вересня у с.Чорниж відбувся районний фестиваль з фізичної культури і спорту 2018. Фестиваль проводився з метою відродження історико-культурних та народних традицій, духовності українського народу шляхом залучення молоді та широких верств населення Маневицького району до рухової активності та занять фізичною культурою і спортом; пропаганди активного здорового способу життя та протистояння шкідливим звичкам; демонстрації сили, витривалості та швидкості сучасних українців. У вчорашніх змаганнях прийняло участь чимало команд із селищних, сільських рад району.

Фото без описуПрограма змагань складалася із 6 видів, таких як: гирьовий спорт, метання колоди та набивного м`яча, армреслінг, перетягування канату,  перевезення воза  та естафети серед спортивних сімей «Тато, мама, я – спортивна сім’я».Фото без опису

Активну участь взяла і команда Колківської громади, яка  виборола почесне ІІІ місце. Команда Прилісненської ОТГ зайняла ІІ місце, а лідером фестивалю стала команда с.Чорниж. Переможці та призери фінальної частини фестивалю були нагороджені грамотами, дипломами та медалями відповідних ступенів. Щиро вітаємо переможців

Наступний районний фестиваль з фізичної культури і спорту 2019 відбудеться в с.Оконськ Маневицького району.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису