Колківська ОТГ
Волинська область, Луцький район

Оголошення про проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства «Колківський центр первинної медико-санітарної допомоги»

Дата: 02.04.2021 09:09
Кількість переглядів: 1099

Фото без описуОголошується конкурс на зайняття вакантної посади директора комунального підприємства  «Колківський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Колківської селищної ради Волинської області.

Правові підстави проведення конкурсу: Закон України «Основи законодавства України про охорону здоров'я» від 19.11.1992 № 2801-XII (зі змінами), постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» рішення селищної  ради від 11.03.2021 року № 5/25 « Про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади директора комунального підприємства «Колківський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Колківської селищної ради Волинської області.

Найменування закладу: комунальне підприємство «Колківський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Колківської селищної ради Волинської області.

Скорочене найменування підприємства: КП «Колківський ЦПМСД»

Юридичне та фактичне місцезнаходження закладу: Україна, 44661, Волинська область, смт. Колки, вул. Грушевського, буд.26

 

Основні напрями його діяльності:

Види діяльності Підприємства (КВЕД):

86.10 Діяльність лікарняних закладів;

86.21 Загальна медична практика.

Інші види господарської діяльності, не заборонені чинним законодавством.

Комунальне підприємство «Колківський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Колківської селищної ради Волинської області (надалі Підприємство) є закладом охорони здоров’я – комунальним підприємством, що надає первинну медико-санітарну допомогу та здійснює управління медичним обслуговуванням населення Колківської селищної ради в порядку та на умовах, встановлених законодавством України та Статутом, а також вживає заходів із профілактики захворювань населення та підтримання громадського здоров’я.

Статут комунальне підприємство «Колківський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Колківської селищної ради Волинської області затверджено рішенням Колківської селищної ради від 08.12.2020 № 41/21 (ознайомитися із Статутом, в т. ч. структурою даного закладу можна за посиланням): 

http://kolkyrada.gov.ua.

 

Кошторисні призначення  для фінансового забезпечення діяльності комунальне підприємство «Колківський центр первинної медико-санітарної допомоги»  Колківської селищної ради Волинської області на 2021 рік складають:

Загальний фонд – 638 500. грн.

Спеціальний фонд –0 грн.

 

Дата початку приймання документів для участі у конкурсі: з 02.04.2021 року.

Кінцевий строк приймання документів для участі у конкурсі: по 30.04.2021 року, 17.00 год. включно.

 

Адреса приймання документів для участі в конкурсі: 44661,  Волинська обл., смт. Колки, вул. Грушевського, 42 (ІІ поверх, кабінет кадрів). Номер телефону та адреса електронної пошти для довідок - тел. +38(096)6211185, +38(098)6446363, е-mаіі: kolkysr@ukr.net.

Перелік документів, що подаються претендентом для участі в конкурсі:

1)      копію паспорта громадянинаУкраїни;

2)      письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади за формою згідно з додатком 1;

3)      резюме у довільній формі;

4)      автобіографію (у випадках, визначених законодавством);

5)      копію (копії) документа (документів) про освіту, науковий ступінь, вчене звання, кваліфікаційну категорію, підвищення кваліфікації, які підтверджують відповідність претендента кваліфікаційним вимогам до керівника закладу охорони здоров’я, а також копію трудової книжки або інших документів, що підтверджують досвід роботи;

6)      згоду на обробку персональних даних згідно з додатком 2;

7)      конкурсну пропозицію обсягом не більше 15 сторінок друкованого тексту в паперовій та електронній формі;

8)      довідку МВС про відсутність судимості;

9)      медичні довідки про стан здоров’я, щодо перебування особи на обліку у психоневрологічному та наркологічному закладі охорони здоров’я за формами, затвердженими МОЗ;

10)    попередження стосовно встановлених Законом України “Про запобігання корупції“ вимог та обмежень, підписане претендентом на посаду, за формою згідно з додатком 3;

11)    заяву про відсутність у діях особи конфлікту інтересів згідно із додатком 4;

12)    підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік (відповідно до абзацу першого частини третьої статті 45 Закону України “Про запобігання корупції“).

            Документи, крім заяви про участь у конкурсі, подаються в запечатанному вигляді.

        

Вимоги до претендента: 

- особа, яка відповідає кваліфікаційним вимогам, передбачених Довідником кваліфікаційних характеристик професій працівників. Випуск 78 «Охорона здоров’я», затвердженим наказом Міністерства охорони здоров’я України від 29.03.2002 № 117 (зі змінами);

- має вищу освіту ІІ рівня за ступенем магістра спеціальності галузі знань «Управління та адміністрування» або «Публічне управління та адміністрування», або «Право», або «Соціальні та поведінкові науки», або «Гуманітарні науки», або «Охорона здоров’я» та спеціалізацією «Організація і управління охороною здоров’я».

- Вільно володіє державною мовою, знає  чинне законодавство про охорону здоров’я, інші нормативно-правові акти, що регламентують діяльність органів управління та закладів охорони здоров’я, трудове, антикорупційне законодавство, має високі моральні, ділові та професійні якості, організаторські здібності, стаж роботи не менше 3-х років за основною спеціальністю або одного року на керівних посадах.

 

Вимоги до конкурсної пропозиції:

           Конкурсна пропозиція може містити проект плану розвитку закладу на середньострокову перспективу (три - п’ять років), в якому передбачаються:

      - план реформування закладу протягом одного року;

  • заходи з виконання завдань закладу і результати аналізу можливих ризиків, пропозиції з поліпшення економічних та фінансових показників закладу, підвищення ефективності його діяльності, запобігання корупції;
  • пропозиції щодо залучення інвестицій для розвитку закладу;
  • пропозиції (відомості) щодо очікуваної динаміки поліпшення основних показників діяльності закладу.

         Умови оплати праці керівника закладу із зазначенням істотних умов контракту:

Умови оплати праці визначаються відповідн до контракту з керівником комунального закладу охорони здоров’я та не можуть бути меншими, ніж передбачено законодавством.  Типова форма контракту затверджена постановою Кабінету Міністрів Українивід 16.10 2014 року № 642 (зі змінами) http://zakon.rada.gov.ua/laws/show/642-2014-%D0%BF. 

За рішенням органу управління встановлюються надбавки та доплати у відповідності до чинного законодавства.

 

Дата проведення конкурсу:

06.05.2021 року о 09.00 год. - засідання конкурсної комісії щодо розгляду заяв претендентів і доданих до них документів.

06.05.2021 року о 11.00 год. - засідання конкурсної комісії із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та здійснення шляхом голосування відбору з числа учасників конкурсу однієї кандидатури, яка відповідає встановленим вимогам - переможця конкурсу.

 

Місце проведення конкурсу та адреса: 44661, смт Колки, вул.. Грушевського,42 , актовий зал селищної ради  (І поверх адмінбудівлі).

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь